Sat, 19 Oct 2019 03:25:49 GMT

Twitter Media

Apeli i 8-vjeçares: Ndihmoni shoqen time të varfër! I jap bukën time në pushim të gjatë dlvr.it/RGVpF9 pic.twitter.com/kr8W9MXUnJ

Rekord audience në “Këndo këngën time”, publiku tregoi se ishte i uritur për show dhe i tejngopur me politikë noa.al/lajmi/2019/10/…

Vili Minarolli: Më vjen keq për vendin tim, Sinqerisht! telegraf.al/politike/vili-… via @Gazeta Telegraf

BE-ja ‘JO’ çeljes së negociatave me Shqipërinë, DASH kundër vendimit: Jemi të zhgënjyer telegraf.al/politike/be-ja… via @Gazeta Telegraf

Taksë edhe për WhatsApp, Libani paralizohet nga demonstratat e dhunshme telegraf.al/bota-rajoni/ta… via @Gazeta Telegraf

Kush pretendon se na njeh prej “azilantëve”, gjykon qenie humane si problem për çështje te politikës së brendshme -… twitter.com/i/web/status/1…

Zëri i Amerikës: BE nuk hap negociatat për Tiranën dhe Shkupin, vendimtare këmbëngulja e Francës… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

BRUKSEL – SHBA optimiste për respektimin e angazhimeve turke dhe kurde në Siri - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/0Mm36Pk8Nb

Kombëtarja dhe e ardhmja, Lorenc Trashi i thotë të gjitha para Vllaznisë youtu.be/oEpT1y1T2hA via @YouTube

SHBA: Të zhgënjyer nga Këshilli i Europës që nuk njohu reformat e forta të Shqipërisë dhe MV -… twitter.com/i/web/status/1…

Iu vodh shtëpia nga katër ‘skifterët’ shqiptarë, e fejuara e Moratës tregon tmerrin: Ishte e vështirë, nuk mund as… twitter.com/i/web/status/1…

Lerda analizon kundërshtarin dhe ka mesazh për tifozët: Ndaj Vllaznisë l... youtu.be/x7kERozju0c via @YouTube

Presidentja sllovake: E zhgënjyer që nuk u arrit konsensus për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut -… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

SIRI  - Erdogan: Do të rifillojmë ofensivën nëse marrëveshja nuk respektohet - ata.gov.al/2019/10/18/sir… pic.twitter.com/UwPpDTPDoZ

Ora News - "Anoria", zgjedhja më e mirë youtu.be/2GJ24zmGs78 via @YouTube

Twitter Media

Gjylameti: Jo-ja e Francës nuk ka lënë Shqipërinë jashtë Europës, Shqipëria aty është - ata.gov.al/2019/10/18/gjy… pic.twitter.com/SZ9t50rX0F

Ora News - Azilkërkuesit shqiptarë, Rama: Macronit u duhet për t'ua thën... youtu.be/xPxaKFpFThg via @YouTube

Nënkryetari i PE, Papadimoulis: Bllokimi i negociatave hap negativ, Macron veproi pas konsumit të brendshëm -… twitter.com/i/web/status/1…

Rama heq përgjegjësinë për negociatat: Përpasje mes të mëdhenjve dhe "lo... youtu.be/r6DbKdQ7cak via @YouTube

Itali/ Shqiptari u kap me 27 kg kokainë, dënohet me pesë vjet burg telegraf.al/bota-rajoni/it… via @Gazeta Telegraf

Basha, Ramës: Problemi nuk qëndron brenda BE-së, por te keqqeverisja në ... youtu.be/AmiAfT4d0eM via @YouTube

Twitter Media

AFGANISTAN – Mbi 62 të vdekur pas sulmit kundër një xhamie - ata.gov.al/2019/10/18/afg… pic.twitter.com/sJR3Yq3TPr

Negociatat, Rama: Nëse në vend të Gentit do të ishte Nard Ndoka, konsens... youtu.be/nhguD4AfqkY via @YouTube

Ora News - Rama nuk ikën pas dështimit me negociatat: As nuk bëhet fjalë... youtu.be/alIdpTMOboE via @YouTube

UEFA merr vendim, Kosova nuk mund të luajë kundër një tjetër shteti telegraf.al/sport/uefa-mer… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Legjislacioni për sinjalizimin, garanci më tepër në luftën ndaj korrupsionit - ata.gov.al/2019/10/18/leg… pic.twitter.com/hSE7Vs6jtK

Twitter Media

Rama: Do hyjmë në BE kur mjekra ime të më bëhet më e gjatë... - kohajone.com/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/uRIiA3fDSn

Ja cilat janë pajisjet që shpenzojnë më së shumti energji në shtëpinë tuaj telegraf.al/kuriozitete/ja… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Denaj në takimet Vjetore të FMN dhe Bankës Botërore në Washington - ata.gov.al/2019/10/18/den… pic.twitter.com/Bfn4q8nANG

Kryeministri: Reformë zgjedhore me dy faza, përpara vitit të ri rekomand... youtu.be/au7hSUpd0JY via @YouTube

Twitter Media

Sa shumë gola prej tij, Batistuta: Shpresoj të eci sërish! - kohajone.com/2019/10/18/sa-… pic.twitter.com/EKpdNNm6Qv

Kur do votojnë shqiptarët në Parlamentin Europian? Rama: Kur mjekra të m... youtu.be/O2iEsy-DZSQ via @YouTube

Zhduket pa gjurmë 11-vjeçari shqiptar në kampin e ISIS telegraf.al/aktualitet/zhd… via @Gazeta Telegraf

Daja kërcënon Kukësin: Skënderbeu im nuk luan për barazim, i mposhtim youtu.be/QOjZbmx-IRc via @YouTube

Ora News - Adrenalinë dhe spektakël në Shkodër, Vllaznia fiton minimalis... youtu.be/Q99VZqWyOjg via @YouTube

Rama takim me Albin Kurtin: Me qeverinë e re do mbyllim boshllëqet e qev... youtu.be/Q-2zZE3hP34 via @YouTube

Aksidenti i rëndë në Tiranë, ja çfarë thotë Policia telegraf.al/kronike/akside… via @Gazeta Telegraf

Ekopolitikë - Kalemaj: Shtyrja e negociatave ka nota dramatike youtu.be/ActzeFf7-cA via @YouTube

Prapaskena/ Arsyet e vërteta pse Franca bllokoi hapjen e negociatave telegraf.al/politike/prapa… via @Gazeta Telegraf

Kujtimet e shkrimtarit francez në Tiranën e vitit 1932: Nga e folura dhe paraqitja, në fillim e mora për franceze -… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Rama: Nëse në vend të Gentit do të ishte Nard Ndoka, konsensusi i garantuar pa takim fare - kohajone.com/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/DXU0Tg0CaV

Twitter Media

BRUKSEL - Lagarde emërohet në krye të Bankës Qendrore Evropiane - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/SHFzkdA95X

“Krimi nuk ka gjini”, Europol faqe interneti për femrat më të kërkuara telegraf.al/bota-rajoni/kr… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Pakti për Universitetin/Durrës, nis shpërndarja e kartave të studentit - ata.gov.al/2019/10/18/pak… pic.twitter.com/cQmvTRZUme

Twitter Media

BRUKSEL – BE kërcënon SHBA me kundërpërgjigje pas sanksioneve doganore - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/ayNEj2q4Hk

U dënua me 15 vite burg për kokaine, por rezultoi se ishte qumësht pluhur…. telegraf.al/bota-rajoni/u-… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Negociatat/ Cakaj: I kemi përmbushur kushtet, edhe pse ka mungesë të konsensusit - kohajone.com/2019/10/18/neg… pic.twitter.com/uk2k7HRILO

Ju flet Moska: Vizita e Ambasadorit të Zelandës së Re në Tiranë dhe skan... youtu.be/q2ttUCtwGq8 via @YouTube

Aksident i rëndë në Tiranë, raportohet për disa të plagosur telegraf.al/kronike/akside… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Unicef-Kosova/ ADA financon 500 mijë euro për projekte rinore - ata.gov.al/2019/10/18/uni… pic.twitter.com/JQGUBcXxGd

Twitter Media

Basha: Mosbesim ndaj raporteve të KE-së, në Europë nuk shkohet me propagandë - ata.gov.al/2019/10/18/bas… pic.twitter.com/sYThpAGkNO

Twitter Media

Rinia “sytë” nga Europa, ekspertët: Reforma urgjente - kohajone.com/2019/10/18/rin… pic.twitter.com/0qe4DtyFda

Leonardo DiCaprio nuk e ka dashur rolin e tij tek “Titanic” telegraf.al/showbiz/leonar… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

BRUKSEL - Mitsotakis: Shtyrja e negociatave diçka jo e mirë për Ballkanin - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/eBVvR7TEA0

E dashuruar ?! Capital T i nxjerr sekretin Taynës telegraf.al/showbiz/e-dash… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Ujë me limon për të rënë nga pesha, receta për 14 ditë - kohajone.com/2019/10/18/uje… pic.twitter.com/NGbrJhZ9cF

Nuk ka më ndeshje Kosovë – Rusi në kualifikuese, ky është vendimi i marrë nga UEFA telegraf.al/sport/nuk-ka-m… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Bastiset shtëpia e futbollistit të La Liga, hajdutët dalin me 100 mijë euro - kohajone.com/2019/10/18/bas… pic.twitter.com/iYqQPBvxYR

Twitter Media

Inspektorati për Trashëgimi Kulturore ndalon çdo ndërhyrje në kalanë e Vushtrrisë - ata.gov.al/2019/10/18/ins… pic.twitter.com/ZbQ5DwcXjO

Cakaj: Mungesa e konsensusit për negociatat, pasojë e vizioneve të ndryshme për reformën strukturore të BE -… twitter.com/i/web/status/1…

Të refuzuarit e mëdhenj të Perëndimit, që bëjnë si të gëzuar gazetatema.net/2019/10/18/te-…

VOX Pop - Ky Macron, sikur nuk na e var shumë. Çfarë do i thoje nëse do ... youtu.be/sexGJZ3zpBE via @YouTube

Twitter Media

VIDEO/ Magjia dhe klasi i njëjtë, Ronaldinho çmend rrjetin me asistin për gol - kohajone.com/2019/10/18/vid… pic.twitter.com/z8EInCoSBZ

Twitter Media

Ish-deputeti i PS: Në 6 vite fajin e kishin të tjerët, po Rama s’ka asnjë faj? - kohajone.com/2019/10/18/ish… pic.twitter.com/rRem74kadc

Basha: ‘Jemi gati për zgjedhje të parakohshme, por me standarde’ telegraf.al/politike/basha… via @Gazeta Telegraf

Boom - Duhet të jemi dyfish më të përgjegjshëm youtu.be/yk3r5LHSVYo via @YouTube

Twitter Media

BRUKSEL – Macron, Merkel dhe Johnson takim me Erdogan për ofensivën turke - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/DwdpGKyN5I

Boom - 17 tetor 2019 - Pjesa e dytë, Satirical Investigative Show youtu.be/ePRGM_fC-ME via @YouTube

Twitter Media

Kolonjë/ Përfundon rikonstruksioni i shkollës 9-vjeçare "Mehmet Pepi" - ata.gov.al/2019/10/18/kol… pic.twitter.com/sOlXoI3at5

Twitter Media

Bashkia Pukë, masa parandaluese për dëmtimin e pyjeve - ata.gov.al/2019/10/18/bas… pic.twitter.com/y62Z7EYP84

Policia angleze bën kërdinë në Londër me arrestimet telegraf.al/bota-rajoni/po… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Basha tregon sëmundjet që sheh Franca dhe Holanda tek Shqipëria - kohajone.com/2019/10/18/bas… pic.twitter.com/twmoYrlssJ

Twitter Media

Refuzimi i negociatave tërheq vëmendjen e medias ndërkombëtare - ata.gov.al/2019/10/18/ref… pic.twitter.com/S89DQxK2B9

Twitter Media

Teuta funds Flamurtarin me një “perlë” të Kallakut (VIDEO) - kohajone.com/2019/10/18/teu… pic.twitter.com/0xXLa0VRLl

Twitter Media

Ndihmë juridike falas/ Gjonaj përuron qendrën e Elbasanit: Shërbime për çdo nevojtar - ata.gov.al/2019/10/18/ndi… pic.twitter.com/YKvUeD8ida

8 muaj pas propozimit, aktorja e njohur martohet në fshehtësi në Rhode Island telegraf.al/showbiz/8-muaj… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Hajdari: Për të ardhur keq që shpresa e shqiptarëve për të qenë më afër Europës shtyhet - ata.gov.al/2019/10/18/haj… pic.twitter.com/w9qg03bdx6

Studentja ekselente e Mjekësisë për BOOM: Mami ka punuar vetëm turni i t... youtu.be/Gwdpq3T6gNo via @YouTube

Ora News - Gjinushi në krye të Akademisë së Shkencave, i padekretuar youtu.be/JG8akniU2Lc via @YouTube

Twitter Media

VILNIUS - Fake news: Lituania dëshiron raketa bërthamore amerikane në territorin e saj! - ata.gov.al/2019/10/18/vil… pic.twitter.com/EX6VnhbIFs

Twitter Media

Gjykata Kushtetuese/ Anëtari i parë betohet para Presidentit - ata.gov.al/2019/10/18/gjy… pic.twitter.com/P6ruzz0SxI

I përdhunoi gruan, 27-vjeçari i pret organin gjenital telegraf.al/bota-rajoni/i-… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Zgjedhje të parakohshme? Basha: Opozita e gatshme që nesër - kohajone.com/2019/10/18/zgj… pic.twitter.com/eXfyrGhmlG

Twitter Media

SPANJË – Mbi gjysmë milion persona manifestojnë kundër dënimeve të indipendentistëve - ata.gov.al/2019/10/18/spa… pic.twitter.com/G2DejpVQWg

Twitter Media

Kukan: Macron një sabotator i heshtur, dritëshkurtër dhe i papërgjegjshëm - ata.gov.al/2019/10/18/kuk… pic.twitter.com/8FasXcKpse

Çmenduria e pasagjeres: Rrezikon jetën për një foto, thuajse bie nga kroçiera telegraf.al/bota-rajoni/cm… via @Gazeta Telegraf

BOOM ZAPPING - Çfarë u pa në ekranet shqiptare një natë më parë... youtu.be/kkByBUnRca8 via @YouTube

Twitter Media

Qeveria gati projektet e reja që do thithin investimet e huaja në Shqipëri - ata.gov.al/2019/10/18/qev… pic.twitter.com/tgAwPUKKXk

Twitter Media

Negociatat, Basha: Ky është dështimi më spektakolar i një qeveria ne 30 vite - kohajone.com/2019/10/18/neg… pic.twitter.com/dU0riguZMa

Twitter Media

Asnjë vendim kundër Shqipërisë, por procesin transformues të BE nuk e bëjmë ne - ata.gov.al/2019/10/18/asn… pic.twitter.com/FFWKbMyPXM

Mos çelja e negociatave, Mitsotakis:Nuk është e mirë për stabilitetin e përgjithshëm të Ballkanit por nuk është mir… twitter.com/i/web/status/1…

Anëtari i parë i Gjykatës Kushtetuese z.Besnik Muçi betohet para Presidentit Meta  telegraf.al/politike/aneta… via @Gazeta Telegraf

Italia bën gati planin, do të përdor VAR edhe për racizmin telegraf.al/sport/italia-b… via @Gazeta Telegraf

Borxhi i administratës, Tatimet: S'do kalohet asnjë pagë pa paguar më pa... youtu.be/GDhRrY8PhGI via @YouTube

Nevoja për ujë ndryshon sipas peshës trupore telegraf.al/shendetesi/nev… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Gjinushi në krye të Akademisë së Shkencave, flet Artan Fuga: Puç institucional - kohajone.com/2019/10/18/gji… pic.twitter.com/EqVQrBdH9v

Twitter Media

Anëtari i parë i Gjykatës Kushtetuese, Besnik Muçi betohet para Presidentit Meta - kohajone.com/2019/10/18/ane… pic.twitter.com/0czbRHi3hz

Twitter Media

Italia bën gati planin, do të përdor VAR edhe për racizmin - kohajone.com/2019/10/18/ita… pic.twitter.com/lLn0iNZSRr

Twitter Media

“Paraqiten si patriotë të mëdhenj me mjekër si Ismail Qemali”, Basha ironizon Ramën - kohajone.com/2019/10/18/par… pic.twitter.com/bQUwBliWZO

Ora News - Dështimi me negociatat, Rama përjashton zgjedhjet e parakohshme youtu.be/yIkDTFTnjh8 via @YouTube

Presidenti Meta vlerëson “Radio Kukësin” me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Flamurit” me rastin e 60-vjetorit të kri… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

KOMENT - Uniteti i BE në provë, pas Brexit dhe refuzimit të negociatave - ata.gov.al/2019/10/18/kom… pic.twitter.com/Apqk78HQmb

Azilkërkuesit, Rama: Jokorrekte që shqiptarët të bëhen shënjestër për politikë të brendshme në vendet e BE -… twitter.com/i/web/status/1…

Basha: ‘Rama puthet me Mogherinin dhe thotë plastë armiku’ telegraf.al/politike/basha… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Rama: Nëse disa vende në BE nuk e duan zgjerimin të na thonë - ata.gov.al/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/BtZ5GtkWI4

Macron u kërkoi reforma të thella, Rama e ironizon: Edhe ai vetë duhet t... youtu.be/-WhpuU853Pg via @YouTube

Vasili: Zero bilanci i Ramës, nuk e gënjeu dot Europën (VIDEO) telegraf.al/politike/vasil… via @Gazeta Telegraf

Suplementi Pena Shqiptare/ Tomorr Shasho: Gërsheti telegraf.al/suplement/supl… via @Gazeta Telegraf

Djali shqiptar prej 5 vitesh në kampin sirian, Rama: Nuk është çështje a... youtu.be/8P-8mpvUTOo via @YouTube

Twitter Media

Macron u kërkoi reforma, Rama bën cinikun: Edhe ai vetë duhet të bëjë më shumë - kohajone.com/2019/10/18/mac… pic.twitter.com/B8wxG3XGvj

Twitter Media

Momenti për një ministër Shteti për bashkëpunimin me Kosovën - ata.gov.al/2019/10/18/mom… pic.twitter.com/dS2zwAyROF

Twitter Media

Vasili: Zero bilanci i Ramës, nuk e gënjeu dot Europën (VIDEO) - kohajone.com/2019/10/18/vas… pic.twitter.com/lUgn81f9Ud

Twitter Media

Vendimi për negociatat, Basha: Më vjen keq, por e prisnim, pasi u lajmërua nga Bundestagu - kohajone.com/2019/10/18/ven… pic.twitter.com/F18HymZIDP

Twitter Media

Nard Ndoka i kthen reston Ramës: O shoku ke ik për lesh..! - kohajone.com/2019/10/18/nar… pic.twitter.com/eMxywcZPH4

Gjatë një interviste Meghan Markle flet për vështirësinë e të qenurit e “sulmuar” nga mediat telegraf.al/showbiz/meghan… via @Gazeta Telegraf

Trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Durrës telegraf.al/aktualitet/tra… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Minishengeni ballkanik nismë gjithëpërfshirëse, Kosova e ftuar në çdo format - ata.gov.al/2019/10/18/min… pic.twitter.com/p1AxSD2wr5

Twitter Media

BM - Arritja e marrëveshjes me BE-në, e nxjerr Johnsonin fitues të zgjedhjeve - ata.gov.al/2019/10/18/bm-… pic.twitter.com/E8S4QN118j

I përmbushëm detyrat jo një herë, por dy herë rresht. Ndërtojmë shtëpinë europiane në vendin tonë -… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Ja kur mund të nisin sërish bisedimet e BE-së me Shqipërinë - kohajone.com/2019/10/18/ja-… pic.twitter.com/FUoVDZDEPO

Twitter Media

"Der Spiegel" reportazhpër Skënderbeun: Si trukimet shkatërruan futbollin shqiptarë! - kohajone.com/2019/10/18/der… pic.twitter.com/f7hFkFIRKq

Twitter Media

Rama s'mban përgjegjësi për dështimin me negociatat: E ka fajin Franca! - kohajone.com/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/F0y1uolWSX

Luftëtari tenton surprizën, Marantas: Dua disiplinë dhe korrektësi, Byli... youtu.be/iE_Ic6SxTKY via @YouTube

Twitter Media

McAllister: Refuzimi i negociatave ditë e keqe për Europën - ata.gov.al/2019/10/18/mca… pic.twitter.com/LnrxBhetqV

Suplementi Pena Shqiptare/ Seti Pezaku Vladi: Vjeshtë telegraf.al/suplement/supl… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Macron vuri në pikëpyetje gjithë metodologjinë e negociatave - ata.gov.al/2019/10/18/mac… pic.twitter.com/0ocjQws92n

Patozi: Pse Rama ngjan si kryefamiljari bixhozçi pas dështimit të negociatave telegraf.al/politike/patoz… via @Gazeta Telegraf

‘Bab, më ço te gjyshi’/ Të ndarë për së gjalli, ‘Le Iene’ gjen djalin shqiptar në kampin e ISIS, Alvin i sakatosur… twitter.com/i/web/status/1…

Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij! telegraf.al/showbiz/nora-f… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Rama ''ofertë'' Kurtit: Ministër Shteti për Bashkëpunimin me Kosovën - kohajone.com/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/DFZ77pRNtn

Twitter Media

Jonuz: Kam një surprizë për Partizanin, Lerda ka një filozofi ndryshe - kohajone.com/2019/10/18/jon… pic.twitter.com/KYodQOuWfy

Twitter Media

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit - kohajone.com/2019/10/18/kus… pic.twitter.com/JTi3VBb3OH

Dështimi me negociatat/ Rama heq përgjegjësinë nga vetja: Fajin e ka Europa… telegraf.al/politike/desht… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

8 muaj pas propozimit, aktorja e njohur martohet në fshehtësi në Rhode Island - kohajone.com/2019/10/18/8-m… pic.twitter.com/t1CniOat6h

Rama krjon alibinë e radhës: Edhe Zvicra po të kishte aplikuar, s'jam i sigurt nëse do t’i hapeshin negociatat mbrë… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Mocion besimi? Rama: Mund t’ja kërkoj Parlamentit francez - kohajone.com/2019/10/18/moc… pic.twitter.com/9w70yB14sp

Twitter Media

Shqipëria europiane e vetmja alternativë, detyrim ndaj gjeneratave të tjera - ata.gov.al/2019/10/18/shq… pic.twitter.com/CcYW5Chm4f

FOTO/ Fëmijët kurdë të djegur dhe shpërfytyruar nga helmi, Turqia akuzohet se ka përdorur armë të palejuara… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Manjani: Mjaft më! Rama nuk duhet të dorëhiqet, por duhet shporrur me çdo mjet! - kohajone.com/2019/10/18/man… pic.twitter.com/3i9vJikcCl

Dështimi i konsensusit në Këshillin Europian për negociatat/ Rama: Përplasje qasjesh mes Francës dhe Gjermanisë -… twitter.com/i/web/status/1…

Çollaku: Zoran Zaev ka dhënë dorëheqjen youtu.be/0Ac-hYAyqQo via @YouTube

Trajtoni tensionin e ulët të gjakut pa përdorur ilaçe telegraf.al/shendetesi/tra… via @Gazeta Telegraf

I mituri shqiptar në Siri/ Rama: Plan konkret për nxjerrjen nga kampi, në koordinim me partnerët ndërkombëtarë -… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Takimi Zidane-Pogba, trajneri francez gjithçka në konferencë - kohajone.com/2019/10/18/tak… pic.twitter.com/Anj8KO0M4y

Shqipëria dështoi me negociatat, Basha njofton bashkëbisedim me gazetarët telegraf.al/politike/shqip… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Asambleja e Akademisë së Shkencave miraton Gjinushin kryetar - ata.gov.al/2019/10/18/asa… pic.twitter.com/KNnUqckBFk

Twitter Media

Astrit Patozi: Edi Rama po na thotë “të kemi shëndetin!” - kohajone.com/2019/10/18/ast… pic.twitter.com/fuP7GkVLti

Twitter Media

"Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa - kohajone.com/2019/10/18/pre… pic.twitter.com/pHdQ17kMYD

Dështimi i negociatave me BE, opozita thirrje Ramës: Jep dorëheqje! telegraf.al/politike/desht… via @Gazeta Telegraf

Tjetër tronditje për Bullgarinë, largohet nga detyra dhe Krasimir Balakov! telegraf.al/politike/tjete… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Dëmi që zyrtarët e BE po i bëjnë Shqipërisë, pas dështimit të negociatave - kohajone.com/2019/10/18/dem… pic.twitter.com/YZVZwXJQiG

Twitter Media

Dështimi me negociatat/ Rama fajëson Brukselin, Basha lajmëron konferencë për shtyp - kohajone.com/2019/10/18/des… pic.twitter.com/8I90yM1A8S

Twitter Media

IPARD 2, vijojnë takimet informuese me fermerë e sipërmarrës në Durrës - ata.gov.al/2019/10/18/ipa… pic.twitter.com/mTWCg7MWJB

Twitter Media

Paralajmërimi/ “Arrestimet e para nga Gjykata Speciale në Kosovë gjatë këtyre javëve” - kohajone.com/2019/10/18/par… pic.twitter.com/8fFSPIHUOu

Itali/ I tradhëtuan nervat, ja çfarë iu gjet shqiptarëve gjatë kontrollit të makinës dhe banesës… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Dështimi i negociatave me BE, opozita thirrje Ramës: Jep dorëheqje! - kohajone.com/2019/10/18/des… pic.twitter.com/H8Z7RMX0u9

Iu “dorëzuan”panikut , ja çfarë iu gjet shqiptarëve gjatë kontrollit të makinës dhe banesës telegraf.al/kronike/iu-dor… via @Gazeta Telegraf

S ka marrëveshje për negociatat, Ermal Frashëri i ftuar në Ora News youtu.be/LsPB2pPWrEg via @YouTube

Twitter Media

Studentët e Arteve në protestë: Nuk na njihet Masteri 1-vjeçar - kohajone.com/2019/10/18/stu… pic.twitter.com/ovIEHGwVNQ

Ora News - Kanceri i mushkërive po “vret”, çdo vit 700 raste të reja youtu.be/QihXDHPGFXg via @YouTube

Twitter Media

Kanceri i mushkërive po “vret”, çdo vit 700 raste të reja - kohajone.com/2019/10/18/kan… pic.twitter.com/91qR2FX5Ay

Twitter Media

BRUKSEL – Tusk: Marrëveshja turko-amerikane nuk është një armëpushim real - ata.gov.al/2019/10/18/bru… pic.twitter.com/xiax2WBkpA

Twitter Media

Saha: Ajo që bën Cristiano Ronaldo është një çmenduri! - kohajone.com/2019/10/18/sah… pic.twitter.com/55Dvqs4cyf

Twitter Media

Rama: Ne u përoqëm, por Këshilli Europian nuk kishte konsensus - kohajone.com/2019/10/18/ram… pic.twitter.com/iG7z7G6fFz

Suplementi Pena Shqiptare/ Poezi nga Viron Kona telegraf.al/suplement/supl… via @Gazeta Telegraf

Twitter Media

Veliaj në Washington: Zona e Lirë Ekonomike në Kashar në 2020 - ata.gov.al/2019/10/18/vel… pic.twitter.com/z0kCUfpq57

Suplementi Pena Shqiptare/ Zaho  Vasili: Valltari Osman Taka  telegraf.al/suplement/supl… via @Gazeta Telegraf

SOS Alvin! Nga Arlinda Çausholli Nënshkruani peticionin këtu: noa.al/lajmi/2019/10/…

Prezantohet e-inspektimi në Korçë, Shalsi: Një sistem modern që do shtrihet në të gjitha bashkitë -… twitter.com/i/web/status/1…

Balla: Keqardhje për mungesën e një vendimi nga Këshilli Europian, Shqipëria i përmbushi kriteret -… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

Ish-zv.ministri i Jashtëm konfirmon: Zoran Zaev ka dhënë dorëheqjen - kohajone.com/2019/10/18/ish… pic.twitter.com/dbGFKwiHYN

Twitter Media

Rehabilitimi i Pediatrisë në Fier, Manastirliu: Shërbim për 40 mijë fëmijë - kohajone.com/2019/10/18/reh… pic.twitter.com/hbYJk4G8oO

Twitter Media

Negociatat/ Apeli i Soreca-s për qytetarët shqiptarë: Ju lutem, mos hiqni dorë - ata.gov.al/2019/10/18/neg… pic.twitter.com/WGplRiDc56

NASA dërgon për herë të parë në hapësirë një ekuipazh femrash telegraf.al/kuriozitete/na… via @Gazeta Telegraf

Ora News - Studentët e Arteve në protestë: Nuk na njihet Masteri 1-vjeçar youtu.be/TtL403Q4-bc via @YouTube

Twitter Media

Këmbim valutor/ Euroja forcon pozitat në raport me lekun, dollari zhvlerësohet - ata.gov.al/2019/10/18/kem… pic.twitter.com/L417VVNTBx

Twitter Media

Dështimi me negociatat, Bregu: Vendim në kurriz të qytetarëve - kohajone.com/2019/10/18/des… pic.twitter.com/iEHPtMrx6V

Sarri: Duhet të kemi kujdes nga Bologna, ja situata me dëmtimet telegraf.al/sport/sarri-du… via @Gazeta Telegraf

Veliaj në #Washington për rritjen ekonomike të #Tiranës: Zona e Lirë Ekonomike në #Kashar në 2020… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Media

"Maritim Hotels" mbërrin në Shqipëri, Klosi: Një hap më pranë krijimit të turizmit elitar - ata.gov.al/2019/10/18/mar… pic.twitter.com/zf2FI9ej4Y